Home Aktuality Náš CSN 18 v Austrálii má svého ochránce
21.01.2016

Náš CSN 18 v Austrálii má svého ochránce

V těžkých a velice extrémně namáhavých podmínkách provozu povrchových dolů v Austrálii je možné potkat už řadu různě velkých na míru vyvíjených a vyráběných precisních servisních cisternových vozidel, které dodala právě naše firma.

Image 0Zpráva, která nás velmi potěšila! Děkujeme české rodině, která nám poslala fotku jejího australského zetě v dole s našim servisním modulem CSN 18 na podvozku TATRA 815 8x8.

K této řadě se připojil i v loňském roce dodaný servisní cisternový modul CSN 18 na podvozku Tatra 815, 8x8. Servisní modul plní těžké důlní stroje naftou, čistými oleji, chladícími kapalinami, promazává pod tlakem tuhými mazivy složité exkavátory a přepravní dempry, a vysává z nich i použité oleje a kapaliny v nepřetržitém provozu v uhelném povrchovém dolu ve státě Queensland – South Walker Creek.

Austrálie je pro KOBIT významným trhem, což potvrzuje přes 80 servisních a vodních cisternových vozidel operujících ve všech hlavních těžebních oblastech Austrálie.

Výrobky KOBIT jsou do Austrálie dodávány prostřednictvím našeho dlouholetého australského dealera Offroad Trucks Australia Pty Ltd. Úspěšná a profesionální spolupráce probíhá již téměř 10 let. Nejčastějšími zákazníky jsou zde firmy pracující v těžebním a vrtný průmyslu. Obrovskou výhodou Offroad Trucks Australia je výborná znalost trhu a zákazníků, a rozsáhlý sklad náhradních dílů, díky kterému poskytuje svým zákazníkům 7/7 nepřetržitý servis a může zareagovat na technický problém po celé Austrálii do 24-48 hodin.